New Original OEM Hoioto 48V AC Adapter&Cord For ZOSI 8RM-261W8-20 1080p POE NVR
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM Hoioto 48V AC Adapter&Cord For ZOSI 8RM-261W8-20 1080p POE NVR
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 48.0V       2.0A, 96W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside .