New Original OEM JBL Xtreme2 Portable Bluetooth Speaker NDT19V-3C-DC 19V Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM JBL Xtreme2 Portable Bluetooth Speaker NDT19V-3C-DC 19V Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       3A, 57W
Connecter size: 5.5mm ×2.5mm