New Original OEM LG 140W Adapter for LG HF85LA ADS-150KL-19N-3 190140E Projector
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM LG 140W Adapter for LG HF85LA ADS-150KL-19N-3 190140E Projector
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       7.37A, 140W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside