New Original OEM LG 19V 2.53A AC/DC Adapter&Cord for LG 32LH570D 32" HD LED TV
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM LG 19V 2.53A AC/DC Adapter&Cord for LG 32LH570D 32" HD LED TV
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       2.53A, 48W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm