New Original OEM LG 32GN50T-B 32" Monitor ADS-45SQ-19-3 19040E AC Adapter&Cord
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM LG 32GN50T-B 32" Monitor ADS-45SQ-19-3 19040E AC Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.0V       2.1A, 39.9W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside