New Original OEM LG 40W AC Adapter for LG 27GQ40W-B UltraGear 27" Gaming Monitor
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM LG 40W AC Adapter for LG 27GQ40W-B UltraGear 27" Gaming Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original LG 40W AC Adapter
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       2.1A, 40W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside