New Original OEM LG 65W Type-C Adapter for LG gram 17Z90Q Series ADT-65DSU-D03-2
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM LG 65W Type-C Adapter for LG gram 17Z90Q Series ADT-65DSU-D03-2
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20.0V  3.25A  65.0W   USB-PD  5.0V  3.0A  15.0W  OR  9.0V  3.0A  27.0W  OR  15.0V  3.0A  45.0W