New Original OEM LG gram 14Z90P-K.AAS8U1 ADT-65DSU-D03-2 65W USB-C AC/DC Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM LG gram 14Z90P-K.AAS8U1 ADT-65DSU-D03-2 65W USB-C AC/DC Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20.0V  3.25A  65.0W   USB-PD  5.0V  3.0A  15.0W  OR  9.0V  3.0A  27.0W  OR  15.0V  3.0A  45.0W