New Original OEM LG UltraPC 14U70Q/R7 5825U ADS-65AI-19-3 19065E AC Adapter&Cord
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.0V       3.42A, 64.98 W
Connecter size: 3.0mm ×1.0mm .