New Original OEM LG UltraPC 16UD70Q-GX30K,16UD70Q-GX50K,16UD70Q-GX56K AC Adapter
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.0V       3.42A, 64.98 W
Connecter size: 3.0mm ×1.0mm .