New Original OEM Meikai PDN-48-36B 12V 3.0A 36W 5.5mm x 2.1mm AC/DC Adapter&Cord
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM Meikai PDN-48-36B 12V 3.0A 36W 5.5mm x 2.1mm AC/DC Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 12V       3.0A, 36W
Connecter size: 5.5mm ×2.1mm