New Original OEM MSI Prestige 15 A12UD-010 A21-100P1A 100W USB Type-C AC Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM MSI Prestige 15 A12UD-010 A21-100P1A 100W USB Type-C AC Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 5.0V  3.0A,15.0W/9.0V 3.0A/15.0V 3.0A/20.0V 5.0A,  100.0W