New Original OEM Netgear Nighthawk MU42-3120350-A1 332-10762-01 12V 3.5A Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM Netgear Nighthawk MU42-3120350-A1 332-10762-01 12V 3.5A Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 12V      3.5A, 42W
Connecter size: 5.5 mm×2.1 mm