New Original OEM Peloton Tablet PLTN-TTR01 FSP065-APDC8R01 USB Type-C AC Adapter
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 5.0V  3.0A,15.0W  9V 3A, 27.0W  15.0V 3.0A,  45.0W   20.0V 3.25A,  65.0W Max