New Original OEM Samsung HW-Q850T Soundbar BN44-01014A 19V 3.11A AC Adapter&Cord
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM Samsung HW-Q850T Soundbar BN44-01014A 19V 3.11A AC Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V    3.11A, 59W
Connecter size: 6.5mm×4.4 mm, with central pin inside