New Original OEM Sony Bravia LCD TV ACDP-085N02,149273411 19.5V AC Adapter&Cord
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM Sony Bravia LCD TV ACDP-085N02,149273411 19.5V AC Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original Sony 85W AC Adapter.
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V       4.35A, 85W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside .