New Original OEM SOY 53V Adapter For Dahua SOY-5300180 Network Video Recorder
View full details
Verified Compatibility: New Original OEM SOY 53V Adapter For Dahua SOY-5300180 Network Video Recorder
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 53V       1.8A, 95.4W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside .