New Original Philips 27M1N5900/93 4K HDR Gaming Monitor FSP180-AJBN3-T Adapter@@
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V       9.23A, 180W
Connecter size: 7.4 mm×5.0 mm, with central pin inside