New Original Philips 343E2E UltraWide LCD monitor ADPC20120 20V 6A AC/DC Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original Philips 343E2E UltraWide LCD monitor ADPC20120 20V 6A AC/DC Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original Philips 120W AC Adapter.
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20V       6A, 120W
Connecter size: 7.4 mm×5.0 mm, with central pin inside