New Original Polycom FSP025-DINANS 1465-44243-001 48V 0.52A Power Adapter&Cord
View full details
Verified Compatibility: New Original Polycom FSP025-DINANS 1465-44243-001 48V 0.52A Power Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V, 0.9A,  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 48.0V       0.52A, 25W