New Original Samsung 14V 2.5A AC Adapter for Samsung BN44-00592D LCD-LED Monitor
View full details
Verified Compatibility: New Original Samsung 14V 2.5A AC Adapter for Samsung BN44-00592D LCD-LED Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 14V    2.5A, 35W
Connecter size: 6.5 mm ×4.4 mm, with central pin inside.