New Original Samsung 22V 4.54A Adapter for C27G75TQSN 27" Curved Gaming Monitor@
View full details
Verified Compatibility: New Original Samsung 22V 4.54A Adapter for C27G75TQSN 27" Curved Gaming Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original Samsung 100W AC/DC Adapter.
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 22V    4.54A, 100W
Connecter size: 6.5 mm ×4.4 mm, with central pin inside.