New Original Samsung HW-N650,HW-N650/ZA Soundbar A4024_FPN&BN44-00862A Adapter@@
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 24V    1.66A, 40W
Connecter size: 6.5mm×4.4 mm, with central pin inside