New Original Schenker XMG Pro 15 E23/i9-13900HX/RTX4070 A18-280P1A 280W Adapter@
View full details
Verified Compatibility: New Original Schenker XMG Pro 15 E23/i9-13900HX/RTX4070 A18-280P1A 280W Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20V       14A , 280W
Connecter size: 5.5mm ×2.5mm.