New Original Sony 19.5V/5V Charger VAIO Fit 13A SVF13N29EJS SVF13N2A1J 149250911
View full details
Verified Compatibility: New Original Sony 19.5V/5V Charger VAIO Fit 13A SVF13N29EJS SVF13N2A1J 149250911
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original Sony 44W AC Adapter
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT 1: 19.5V    2.0A, 39W
OUTPUT 2:   5V       1.0A, 5W .