New Original Sony 19.5V AC Adapter&Cord for Sony Bravia ACDP-160D01 149300215 TV
View full details
Verified Compatibility: New Original Sony 19.5V AC Adapter&Cord for Sony Bravia ACDP-160D01 149300215 TV
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V       8.21A, 160W
Connecter size: 6.5mm ×4.4mm,with central pin inside .