New Original TPV 20V 6A Adapter for AOC AGON PRO AG274QS ADPC20120 LCD Monitor@@
View full details
Verified Compatibility: New Original TPV 20V 6A Adapter for AOC AGON PRO AG274QS ADPC20120 LCD Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT:   20V    6A , 120W
Connecter size: 7.4 mm×5.0 mm, with central pin inside .