New Original VAIO 19V Adapter for VAIO E15/R7 3700U ADS-40SI-19-3 19040E Laptop@
View full details
Verified Compatibility: New Original VAIO 19V Adapter for VAIO E15/R7 3700U ADS-40SI-19-3 19040E Laptop
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.0V      2.1A, 39.9W
Connecter size: 3.5 mm×1.35 mm .