New Original ViewSonic VP2775 VS16528 Monitor FSP150-ABBN2 FSP 19V 7.89A Adapter
View full details
Verified Compatibility: New Original ViewSonic VP2775 VS16528 Monitor FSP150-ABBN2 FSP 19V 7.89A Adapter
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       7.89A, 150W
Connecter size: 5.5 mm×1.7 mm