Original Acer 19V 7.1A AC Adapter for Acer Predator X34A,ADP-135KB T LED Monitor
View full details
Verified Compatibility: Original Acer 19V 7.1A AC Adapter for Acer Predator X34A,ADP-135KB T LED Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT:   19V    7.1A , 135W
Connecter size: 5.5mm×1.7 mm .