Original Asus Zenbook Pro 16X OLED UX7602/i9-13905H/RTX4080 ADP280-EB B Adapter@
View full details
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original ASUS 280.0W AC Adapter.
INPUT: 100-240V    50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20.0V    14.0A, 280.0W
Connecter size: 6.0 mm×3.7 mm, with central pin inside.