Original Chicony 230W 19.5V 11.8A AC Adapter&Cord for Clevo N957TP6,A12-230P1A@@
View full details
Verified Compatibility: Original Chicony 230W 19.5V 11.8A AC Adapter&Cord for Clevo N957TP6,A12-230P1A
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5 V       11.8A, 230W
Connecter size: 5.5 mm×2.5 mm