Original Clevo NB50TK1 A15-150P1A Chicony 150W 19V 7.89A AC Adapter&Cord/Charger
View full details
Verified Compatibility: Original Clevo NB50TK1 A15-150P1A Chicony 150W 19V 7.89A AC Adapter&Cord/Charger
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V   50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V       7.89A, 150W
Connecter size: 5.5mm ×2.5mm.