Original Dell 19.5V 3.34A AC Adapter for Dell S2719DM LA65NM130 LED-LCD Monitor@
View full details
Verified Compatibility: Original Dell 19.5V 3.34A AC Adapter for Dell S2719DM LA65NM130 LED-LCD Monitor
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V       3.34A, 65W
Connecter size: 7.4 mm×5.0 mm, with central pin inside.