Original OEM Chicony 180W AC Adapter&Cord for Clevo P651RE6,P651RE6-G,A15-180P1A
View full details
Verified Compatibility: Original OEM Chicony 180W AC Adapter&Cord for Clevo P651RE6,P651RE6-G,A15-180P1A
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V  50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V       9.23A, 180W
Connecter size: 5.5mm ×2.5mm.