Original OEM Sony VIAO PCG-4T1L PCG-4T2P PCG-4V1U VGP-AC19V39 19.5V 2A AC Adapte
View full details
Verified Compatibility: Original OEM Sony VIAO PCG-4T1L PCG-4T2P PCG-4V1U VGP-AC19V39 19.5V 2A AC Adapte
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V      2A, 39W
Connecter size: 6.5 mm ×4.4 mm, with central pin inside .