Original Samsung Monitor A2514_RPN BN44-00989A 25W/14V 1.79A AC/DC Adapter&Cord@
View full details
Verified Compatibility: Original Samsung Monitor A2514_RPN BN44-00989A 25W/14V 1.79A AC/DC Adapter&Cord
✓ 100% Original parts ✓ 24H Dispatch ✓ Free Tracked Shipping ✓ 30-Day Returns
Technical Specifications
100% Original Samsung 25W AC/DC Adapter.
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 14V    1.79A, 25W
Connecter size: 6.5 mm ×4.4 mm, with central pin inside.